Євген Рибчинський: "Молодь за шоу-бізнес?"

5 Липень, 2016 - 12:56

На яких прикладах вчитиметься наша обдарована молодь? Хто сьогодні для них є реальними лідерами думок? Чи міряла бодай одна соціологічна служба уподобання тих, кому завтра належатиме наша молода держава?

Ні, не міряла? А дарма!

Мій кол-центр у польовому режимі в травні і червні цього року опитав київське студентство на предмет їхніх пріоритетів і можливих суб'єктів впливу, тобто, про українців, на яких молодь хотіла б бути схожа або до порад кого б прислухалася.

Так от, молоді, освідчені люди, віком від 18 до 25 років дали соціологам дуже цікаві і показові для аналізу відповіді. З'ясувалося, що у першій десятці тих, хто впливає на українську молодь є лише один політик, а усі інші – ті, кого називають в народі зірками. Та й сам цей політик більше зірка ніж громадський діяч.

Отже, ділюся з вами, шановні читачі Української Правди своїми доволі скромними дослідницькими надбаннями.

Друкую рейтинг без змін, у тому вигляді, в якому його принесли мені фахівці кол-центру.

1. Святослав Вакарчук

2. Віталій Кличко

3. Олександр Усик

4. Андрій Хливнюк

5. Джамала

6. Тіна Кароль

7. Василь Ломаченко

8. Олександр Шовковський

9. Володимир Зеленський

10. Віра Брежнева

Отже, підсумуємо. 5 співаків, 4 спортсмени і 1 майстер розмовного жанру.

Висновків можна робити безліч, але факт залишається фактом: молодість – найкраща пора людського життя, коли кредити і тарифи ще не псують настрою, а ями на дорогах і політики в телевізорі сприймаються здебільшого, як тимчасові складнощі, а не як трагічна даність нашого драматичного життя.

Цікаво, а чи є кумири у вас, шановні добродії?

Євген Рибчинський