Євген Рибчинський: "Сьогоднішні проблеми України - це не проблеми виключно украінців"

29 Липень, 2016 - 10:08

Проблеми Украіни це не є проблеми украінців.

І помиляється той, хто вважає, що війна, корупція, тотальна москалізація і економічна руїна це наше з вами надбання. Ні і ще раз ні! Це щоденна цілеспрямована диверсійна робота країни - агресора. І не лише останні 25 років нашоі формальної незалежності російська тартарія купує українських президентів, силовиків, чиновників, активістів, журналістів та інших, а останні 400 років! Якщо б не задурений московією Богдан Хмельницький, ми б ніколи не вважали московитів братами, якщо б не підкуплений москвою Юрій Хмельницький, ми б не знали московського православ'я, якщо б не завербований Петром Першим ієзуіт Феофан Прокопович, ми б сьогодні знали краіну Московію, а не росію, і московитів, а не росіян. Як колись за великі гроші купувала москва мир у ординських ханів, так і посьогодні вона купує всіх навколо для досягнення своїх звірячих цілей. До злуки з московією Україна-Русь не знала рабства, а після стала фактично колонією нашадків орди. Навіть ікона української нації, Тарас Григорович Шевченко, до викупу був рабом німецького пана на власній, Богом даній землі. Москва протягом століть винищувала украінців, забирала їхнє майно, безжально користувала іхні землі, підкуповувала українську еліту, насаджувала свої порядки, планомірно стирала київсько-руський менталітет, насаджуючи свої правила і культуру.

Сьогоднішні проблеми України це не проблеми виключно украінців, це проблеми цілого світу, сконцентровані на одній конкретній території. Тому самолікування, як і самозахист, це як мертвому припарки. Потрібні зусилля всього цивілізованого світу аби російська чума не знищила увесь світ. Це завжди розумів Збігнев Бжезинський, це знає Даля Грибаускайте, це розуміє навіть Олександр Лукашенко. І на Банковій це розуміють не гірше ніж на Майдані. Просто Майдан купити не можна, а Банкова продається покімнатно на добу, на тиждень, на строк. Це розуміє і Трамп, але путінські мільярди йому важливіше якоїсь далекої невідомої України. Це розуміємо і ми з вами, але не більшість нашого населення, зазомбованого російською і проросійською пропагандою. 

Якщо світ вже цього року не припинить вакханалію на сході Украіни, його неминуче жде світова війна, наслідки якоі будуть у тисячі разів більші і дорожчі ніж дипломатична і військова допомога нашій бідолашній, але нескореній Украіні-Руси!

P.S. Тим, хто натомість злорадно вигукує, мовляв, це не путін наші під'їзди обісс...в, повідомляю: до того, як шарікови з'явилися в Украіні, було чистенько, як в храмі. 400-річна москалізація дала свої плоди. Справжній українець є дбайливим Хазяїном свого майна і своєі краіни!

Євген Рибчинський