Парламенти Литви, Польщі та України мають разом прийняти Декларацію Пам`яті і Солідарності - Ярослав Москаленко

20 Жовтень, 2016 - 10:19

Хто не знає своєї історії, той просто не має майбутнього. А чи знаємо ми нашу історію, чи наша історія підмінена талмудами псевдоісторичної тоталітарної пропаданди родом з радянських часів? Ми маємо тверезо поглянути та оцінити причинно-наслідкові зв'язки ключових подій давнини. І вже, базуючись на цьому, не допускати аналогічних помилок завтра.

Кому, як не країнам Східної Європи та Балтійським республікам близька та ситуація, у якій вже 2,5 роки перебуває Україна, відчуваючи на собі агресію Росії. Настав той час, коли ми спільно маємо нагадати світовій спільноті, що саме спричинило Другу світову війну, в результаті якої відбулася низка далекосяжних наслідків включно із подальшою окупацією.

Сьогодні у порядку денному стоїть проект постанови №5280. У ньому ми пропонуємо Сеймасу Литовської Республіки, Сейму Республіки Польща та Верховній Раді України разом прийняти Декларацію Пам`яті і Солідарності, якою буде віддана шана мільйонам жертв, які зазнали наші народи під час Другої світової війни, а також засуджено зовнішніх агресорів, що намагались (і намагаються) знищити нашу незалежність.

Згуртованість дій проти зовнішніх викликів - це єдиноможливий шлях до їх подолання. І про це мають пам'ятати всі без виключення.

Ярослав Москаленко