Степан Івахів: "Український прапор – кожному патріоту"

22 Травень, 2014 - 10:20

За останній місяць на Фейсбук та електронну пошту я отримав більше сотні звернень від жителів 21 виборчого округу з питанням – чому на Волині так важко купити український прапор? 

Для українців сьогодні це не просто символ державності, а справжній символ єдності Сходу та Заходу, Півдня та Півночі. Єдності української нації, яка по-справжньому народилася протягом останніх кількох — найтяжчих місяців у сучасній історії України.

Більшість звернень про бажання придбати прапор – із Ковеля. Я не можу переконати ковельські магазини закуповувати на продаж прапори, проте можу і хочу допомогти справжнім українським патріотам. Саме тому закупив 150 великих державних прапорів для Ковеля. 

Всі бажаючі отримати БЕЗКОШТОВНО прапор мають приїхати у п’ятницю, 23 травня, до моєї приймальні в Ковелі за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 94 з 10-00 до 13-00. 

Зверніть увагу, що прапорів лише 150, тож отримають їх лише ті, хто встигнуть приїхати першими. Єдина вимога для отримання прапору – повісити його у себе на вікні чи балконі, щоб всі люди його бачили. 

Буду вдячний, якщо ви зробите фото вашого прапора та пришлете мені на пошту [email protected] або у Фейсбук. Якщо ковельчани цю ініціативу підтримають - ми неодмінно її продовжимо. 

Слава Україні!

Степан Івахів

https://www.facebook.com/StepanIvahiv/photos/a.1374791772745068.10737418...

Теги: