Україні потрібен уряд, який зможе склеїти економіку, - Ярослав Москаленко

2 Лютий, 2016 - 10:47

Сьогодні ми закриваємо чергову сесію і розпочинаємо новий політичний етап в українському парламенті. 

З чим ми заходимо? Куди йдемо? Хто може пояснити в двох словах  отому українцю, який по ту сторону екранів спостерігає за нашою мишачею вознею? 

Куди завели країну? Наша рідна Україна завжди була багата на талановитих і освічених людей. Українці завжди були на передовій світового прогресу. Славетні наші земляки розробляли небачені технології і будували цілі галузі. Наприклад, такі як Патон, Сікорський, Глушко, Корольов, Кондратюк та інші. Ми знані у світі, тому що перший зварювальний міст, перший супутник Землі, космічні кораблі, ракетно-космічний комплекс «Буран» - усе це вигадали уродженці нашої країни. Українці вигадували та конструювали для Сполучених Штатів літаки-бомбардувальники, літаки-велетні та літаки-амфібії. Росія перший куб газу для Кремля отримала з нашого Івано-Франківська. А українська економіка була найпотужнішою економікою за часів Радянського Союзу.

До чого я? Все, що нам треба, щоб відродити Україну, є тут – в межах нашої країни. Мізки, ресурси, руки. Наших студентів навипередки переманюють на роботу за кордон. Європа готова нашим робітникам, людям із золотими руками, надавати постійне місце проживання. 

То чого ж наша влада так не цінує наших людей?

Звертаюсь до колег з коаліції! Давайте відверто визнаємо, що експеримент з іноземцями-варягами, м’яко кажучи, не вдався. Бо працюючи у виконавчій владі, вони так і не змогли спинити відтік ресурсів людських і фінансових. Вони не зрозуміли, що також тут фронт, фронт з внутрішнім ворогом. Поки хлопці у Донецьку воюють за територіальну цілісність, ми з вами повинні тут відстоювати суверенітет та економічну незалежність нашої країни. Тому просто махати іноземними дипломами та малювати собі мільйонні зарплати не вийде. Потрібно працювати на результат, який від нас чекають люди. 

Я звертаюсь до коаліції – згуртуйтесь. Ви повинні робити реформи. Не ми маємо вам повірити. Ви повинні переконати кожного українця, який щойно отримав візу на виїзд на роботу за кордон. У ваші реформи повинен повірити кожен вчитель, лікар, пенсіонер. 

Сьогодні депутатська група «Воля народу» не критикує. Повірте, цього можна не робити, бо ви це самі успішно робите. 

Сьогодні ми закликаємо: у вас є два тижні для переформатування Уряду, зробіть це. Україні потрібен уряд, який зможе склеїти економіку. Тому після звіту Кабміну ми маємо зробити певні висновки, щоб рухатись далі.

Політика є мистецтвом компромісу. І саме у цьому компромісі є ключ до щасливого майбутнього нашої країни. І ще - за цим мир!

Зверніть увагу! Ніколи в дитячих листах з України до Діда Мороза не було стільки звернень про «мирне небо над землею» і «щоб закінчилась війна». Цього хочуть і просять наші діти!