Володимир Бандуров заперечує закиди у кнопкодавстві - заява

15 Березень, 2017 - 14:56

Заява народного депутата Володимира Бандурова

З подивом прочитав матеріал, опублікований 15 березня на сайті «Стоп корупція» нібито про моє голосування за народного депутата Олеся Довгого. Це не відповідає дійсності.

Офіційно заявляю: 14 березня, як і у всі інші пленарні дні я голосував тільки за себе і тільки своєю депутатською карткою. У цей день, в ході ранкового засідання Верховної Ради я працював на місці, закріпленому за народним депутатом Олесем Довгим, але своєю депутатською карткою, що не забороняє Регламент українського парламенту. Технічні можливості системи «Рада» також дозволяють робити це і не «пов'язують» депутата з певним місцем в сесійній залі. Шкода, що цього не знають деякі представники ЗМІ. 

Мої слова легко перевірити, зайшовши на офіційний сайт Верховної Ради України та звіривши результати голосування за 14 березня.

Більш того, хочу зазначити, що в голосуванні за закон про ратифікацію "Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою", на жаль, я не встиг взяти участь. Що також зареєстровано на сайті Верховної Ради України.

Усі наступні голосування, про які йдеться в матеріалі, розміщеному на сайті «Стоп корупція», я проводив своєю реєстраційною карткою, про що свідчать результати, опубліковані на сайті Верховної Ради України.

Теги: