Володимир Дудка: "Це в найкращому випадку безвідповідальність"

25 Липень, 2014 - 12:08

При всьому тому, що нинішня Рада, починаючи з законів 16-го січня і закінчуючи "переможним" скасуванням закону про мови, наламала немало дров, розпускати її ЗАРАЗ - це безвідповідальність, а то й злочин.

В нас що зараз не війна?! В нас щодня не гинуть солдати?! У нас що вже всі військові, в тому числі ті, що будуть мобілізовані в найближчі тижні, мають бронежилети, аптечки, взуття, одяг?! В нас є для цього в бюджеті гроші? А якщо говорити правду, то хто думає, що депутат, якого завтра виштовхають на вибори, сьогодні буде голосувати за секвестр бюджету? Нам треба виграти війну? Чи просто, про всяк випадок, призначити винних?

Ще одне: майдан почався через те, що Янукович не підписав угоду з ЄС, як обіцяв. Порошенко вже місяць, як підписав. Її вже ратифікували кілька країн ЄС. А ми? А ми все Росії в рота заглядаємо і в Раду на ратифікацію її не вносимо. А тепер і Раду розпустимо... Коли, в такому випадку, вона буде ратифікована?

І по-третє: і Донбас, і Львів кричали і кричать про необхідність децентралізації влади, змін до Конституції. Президент обіцяв і проект змін до Ради вніс. І що тепер, коли намітилися успіхи в АТО, цього вже можна не робити?! Бо, коли, у випадку розпуску Ради, будуть внесені зміни до Конституції? Не раніше, ніж через рік. Тобто, в наших умовах, ніколи!

Я вже скоро чотири роки в політиці і все ще не можу звикнути, що комусь аби по-швидше прийти до влади, до лампочки, що при цьому буде в країні.

Вихід в тому, щоб на час війни із зовнішнім ворогом всім політикам припинити займатися політикою, а стати державними діячами і взяти на себе реальну відповідальність! А це, давайте правді в очі дивитися, неможливо в умовах, коли вибори із дня на день.

А вийти в критичний момент із влади, критикувати і умнічати - не хитра штука.
Тільки нам же в цій країні жити!

Чи ні?..

Володимир Дудка

https://www.facebook.com/vladimir.dudka.9/posts/743757332349910

Теги: