Володимир Литвин: "В політичний оборот починають вводити документи таємного змісту"

23 Лютий, 2016 - 14:10

Політики дедалі активніше нарощують словесні вправи, незважаючи на те, що в слова люди все менше вірять, як і в темні душі влади.

Тому, схоже, що в політичний оборот починають вводити документи таємного змісту. Почали з публікації засідання РНБО 28 лютого 2014 року.

Питання: хто і на якій підставі прийняв рішення про зняття грифу таємності? Одноосібно навіть найвища політична особа не має на це права. Хто гарантує автентичність тексту і за це відповідає? З якою метою це зроблено? Теза, щоб «покласти край інсинуаціям», до уваги не приймається. Адже на подібні інші «інсинуації» не підстелюють документи з державними таємницями.
Якщо це просто відбілювання через підкріплення у такий спосіб попередньої мантри, наприклад, що боєздатність країни була зведена до 5 тис. військовослужбовців, то це нісенітниця. Лише в Криму їх було до 25 тисяч.

Якщо навіть виходити з оприлюдненого, то очевидним є те, що представники щойно посталої влади продемонстрували повну некомпетентність і неготовність брати на себе відповідальність. Зі стенограми також напрошується висновок, що сектор безпеки й оборони, правоохоронні структури загалом не сприйняли перемоги через насильство.

Ключове питання,на яке суспільство мало б знати відповідь: до чого готують Україну, надаючи публічності цілком таємним документам?

Звучить припущення, що таке дійство пов’язане з урядовою епопеєю. Ю.Тимошенко продовжує вимагати проведення позачергового засідання ВРУ, щоб таки добити цей Уряд. Нагадаю: щоб домогтися від Голови ВРУ його скликання потрібно просто оформити таку вимогу трьох депутатських фракцій (груп) чи п’яти комітетів. І не треба збирати 150 підписів. Це реальний варіант перевести політичний процес у політичну дію.

Володимир Литвин

https://www.facebook.com/vm.lytvyn/posts/905375409579030

Теги: