"Воля народу" наполягає, щоб на цьому тижні подолати вето Президента на законопроект 2093 - Ярослав Москаленко

19 Квітень, 2016 - 11:59

Я хочу привітати Україну з обранням Кабінету Міністрів і перезавантаженням роботи після чотиримісячної політичної стагнації.

Депутатська група "Воля народу" в умовах непрацюючої коаліції підтримала уряд Гройсмана і його самого на посаду Прем'єр-міністра. Ми вважаємо це єдиним шансом - шансом порятунку нашої країни. І реакція західних ЗМІ показує нам про те, що ми врятували нашу країну від фактичного розвалу.

Команда Кабінету міністрів не є зірковою. Ми бачимо, що вони не мають власних політичних амбіцій. З іншого боку ми розуміємо те, що саме це може стати рушійною силою виходу з глибокої політичної кризи.

Що цей вибір дасть Україні, ми зможемо вже побачити по першим крокам роботи цього уряду. І одним із таких кроків є боротьба з корупцією. Що буде на митниці, що буде у фіскальних органах, що буде у правоохоронних органах і головне - як будуть боротися з корупцією у центральних органах влади.

Інше важливе питання - які пріоритети у своїй роботі вони оберуть. Підтримку західних кредиторів, чи боротьбу за робочі місця, підтримку підприємств, які працюють на економіку України. Важливим буде те, якою буде тарифна політика. Чи вони будуть продовжувати ганебну практику уряду Яценюка, чи проведуть глибинні реформи, які дадуть можливість прозоро формувати тарифи. Чим, до речі, ми виконаємо рекомендації МВФ і не будемо піднімати тарифи людям.

Головне - якою буде співпраця уряду з парламентом, як імплементуються наші законопроекти. Такий тест буде у цього уряду вже найближчим часом, коли ми будемо голосувати законопроект 2093 щодо захисту громадян, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС.

Дембельським акордом попереднього уряду була рекомендація Президенту України накласти вето на цей законопроект, чим вони його і підставили перед власним народом.

Депутатська група "Воля народу" наполягає на тому, щоб на цьому тижні одним з пріоритетних питань розглянути законопроект 2093, подолати вето Президента і не на словах, а на ділі доказати, що люди, які сидять у цьому парламенті, дбають про свій народ. А новий уряд, імплементуючи цей законопроект, який ми приймемо у 300 голосів, покаже - уряд Гройсмана з народом, чи ні.

Ярослав Москаленко