Бандуров Володимир Володимирович

Володимир Володимирович Бандуров народився 6 травня 1973 року в селі Пологи Пологівського району Запорізької області. Після закінчення школи зі срібною медаллю вступив до Дніпропетровського державного університету. У 1996 році закінчив вуз з відзнакою за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію юриста. У віці 33 років захистив кандидатську дисертацію з економіки.

Трудову діяльність Володимир Володимирович почав у державній енергопостачальної компанії «Запоріжжяобленерго», де в 1996-1997 роках працював юрисконсультом, начальником централізованого юридичного відділу. З 1997 по 2000 рік на посаді генерального директора керував запорізьким ТОВ «Вест-Компані». У 2001 році обійняв посаду заступника генерального директора ТОВ «Сігма Плюс».

З 2004 року працював у Києві - консультантом з економічних питань ПП «Лія», директором з економіки ТОВ «Європейська фінансова група».

У 2006 році був обраний до Наглядової ради ПАТ «Укрексімбанк», де згодом став заступником голови. У 2010 році був призначений першим заступником міністра економіки України. У 2011 році у зв'язку з адміністративною реформою і перейменуванням Міністерства був призначений заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України.

28 жовтня 2012 Володимир Володимирович Бандуров був обраний народним депутатом України VII скликання по мажоритарному виборчому округу №79 (Запорізька область).

Був членом Комітету Верховної Ради України з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки. Головою підкомітету з питань ядерної політики та ядерної безпеки.

26 жовтня 2014 Володимир Бандуров був обраний народним депутатом України VIII скликання по мажоритарному виборчому округу №79 (Запорізька область).

У Верховній Раді України VIII скликання увійшов до депутатської групи «Воля народу»

Штрихи до портрета: Займається спортом, багато читає. Має досвід журналістської діяльності (очолював редакцію «Нової газети»). Основні цінності - духовні і сімейні. Консервативний. У людях цінує відповідальність і порядність.

 

Особистий сайт: http://bandurov.com/