Лабазюк Сергій Петрович

Сергій Петрович Лабазюк народився 4 червня 1980 р. у місті Волочиськ, Хмельницької області.

Власна справа

  Перед початком власної справи Сергій Лабазюк закінчив бухгалтерські курси у Волочиську, а паралельно пробував себе в підприємництві. Щаблі його росту завжди були хиткими і часто ризикували обвалитися. Але Сергій утримався і досяг успіху. Він розумів – щастя та багатства не треба шукати в чужих країнах. Тому рідна земля і сільське господарство стали справою його життя. З 1999 року разом зі своїм шкільним другом Сергій Лабазюк закуповує сільськогосподарську техніку і надає селянам послуги по обробітку землі. В 2004 р., коли у Волочиському районі 70% земель заростали бур’янами, молодий підприємець серйозно ризикує і бере в оренду перше господарство. Причому селяни одноголосно віддають йому свої земельні паї. І вже сьогодні на рахунку агрохолдингу „VITAGRO” – 30 тис. гектарів землі по всій Хмельницькій області.

  Сергій успішно налагодив переробку власної сільськогосподарської продукції. З його ініціативи закладено фруктові сади, розвивається тваринництво. Його підприємство „Агропром” успішно здійснює реалізацію засобів захисту рослин у десяти областях України. З 2007 р. підприємець вкладає кошти у будівництво доріг по всій Хмельницькій області.

У 2004 р. здобуває вищу освіту в Тернопільській академії народного господарства за спеціальністю „Економіка та управління трудовими ресурсами”. Це допомагає у досягненні якісних результатів роботи підприємства.

Відпочинок

  Сергій говорить, що для нього головний спосіб відпочинку - це робота. Надто багато часу вона забирає. Але він і досі цікавиться футболом, взимку тренується на лижах, захоплюється загартуванням і підтримує здоровий спосіб життя. Вільний від роботи час віддає родині - батькам, улюбленій дружині та донечці.

Депутатська діяльність

У 2006 році громада Волочиського району обирає молодого підприємця депутатом Волочиської районної ради, з 2010 рівень довіра до амбітного політика збільшується, та населення району делегує його до Хмельницької обласної ради. А з 2012 року – Сергія Лабазюка обрано депутатом Верховної Ради України по мажоритарному виборчому округу №188.

Сьогодні нардеп Лабазюк - перший заступник Голови Комітету з питань агрополітики та земельних відносин. Також він  входить до Постійної делегації ВР України у Парламентській Асамблеї Ради Європи.

 

Офіційний сайт: http://labaziuk.com/

Сторінка у Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100006936217593