Мартиняк Сергій Васильович

Народився  4 березня 1971 р., місто Луцьк, Волинська область.

Освіта

У 1986 році вступив до політехнічного технікуму міста Новий Розділ Львівської області, у 1987 році перевівся до Рівненського автотранспортного технікуму, який закінчив у 1991 році за спеціальністю механік з ремонту автомобілів.

У 2006 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки і отримав вищу освіту за напрямком підготовки «Економіка і підприємництво» та здобув кваліфікацію магістра з фінансів.

Трудова діяльність

З 1993 року розпочав трудову діяльність як підприємець.

З метою зменшення залежності від постачальників сировини з 2000 року почав працювати над створенням виробництва із замкненим технологічним циклом. Заснував Агропромислову групу «Пан Курчак», яка включає в себе низку підприємств, що формують всю структуру виробництва.

Обраний депутатом Волинської обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 29 (Турійський район). Член постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин.

2012 року обраний депутатом VII скликання Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 20 (Горохівський). Голова підкомітету з питань банківської діяльності Комітету з питань фінансів і банківської діяльності.

Нагороди

За надання фінансової допомоги монастирям та конфесіям нагороджений Орденом святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня та Орденом преподобного Іллі Муромця ІІ ступеня;

2006 — «Знак пошани» міністерства Аграрної політики України;

2007 — орден «За заслуги» III ступеня;

2009 — подяка Прем'єр-міністра України.