Аграрії вимагають відновлення відшкодування ПДВ при експорті масляничних культур – Сергій Лабазюк

22 Травень, 2018 - 12:19

Народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Лабазюк закликав парламентарів підтримати законопроект 7403-2 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур», яким відновлюється відшкодування ПДВ при експорті масляничних культур.

Виступаючи у парламенті, Сергій Лабазюк зазначив, що законопроект підтримують 15 обласних рад, профільні асоціації аграріїв, закордонні партнери, а також велика кількість народних депутатів. «Постійно спілкуюсь з аграрним середовищем, фермери налаштовані досить рішуче, – зауважив він. – Кажуть, якщо депутати вкотре не підтримають їхньої пропозиції і не буде повернено відшкодування ПДВ при експорті масляничних культур, акції протесту знову відновляться на території всієї нашої держави. Пора відмовитися від практики «шокової терапії» і підтримати сьогодні даний законопроект».

Сергій Лабазюк також акцентував увагу на питанні рейдерських захоплень. «Ключові великі агроструктури говорять про те, що їх захоплюють. Я не говорю вже про маленькі фермерські господарства, про так звані «колгоспи», які кричуще до нас звертаються з тим, щоб ми їх захистили», – говорить він. 

Парламентар закликав найближчим часом розглянути законопроект 8121 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству». «Сьогодні цей законопроект мав бути в порядку денному, і я хочу вірити, що ми таки будемо розглядати його невдовзі», – повідомив він.

Теги: