Амністія капіталів може залучити до України мільярди – Євген Рибчинський

23 Лютий, 2017 - 20:03

Народний депутат із групи «Воля народу» Євген Рибчинський виступає за проведення амністії капіталів. Про це він заявив на пленарному засіданні під час розгляду законопроекту 6010 про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків.

Він зауважив, що поки країна бере шалені кредити у МВФ, мільярди коштів найзаможніших українців лежать в іноземних банках Кіпру, Панами, Швейцарії: “Чомусь за три роки ніхто не спромігся сказати два важливих слова: амністія капіталів. Якщо б вона була, то ці мільярди прийшли в Україну і банківська ставка сягала не 30%, а щонайбільше 6-7%. І у нас не просто відновилася б економіка, у нас банківський сектор був би головним в країні”.

За словами народного депутата, “Воля народу” підтримує спрощення процедур капіталізації та реорганізації банківських установ. “Якщо ми приймемо закон №6010, я абсолютно впевнений, що гроші зайдуть в країну і нам не потрібні будуть кредити МВФ. Ми будемо справді незалежні. Я вважаю, що ми мусимо цього року завести українські гроші в Україну”, - підкреслив Є Рибчинський.