Cергій Шахов закликає боротись за підтримку мешканців Донбасу, а не лише повернення окупованих територій

30 Листопад, 2017 - 11:09

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) зазначає, що не треба тішитися ілюзіями щодо швидкого повернення Донбасу. “Щодо повернення Донбасу – є світові приклади: Придністров’я чи Абхазія. Тож не треба тішитися надією, що фактично завтра Донбас повернеться. Зараз головне – там немає пекла, хоча щодня вбивають українських військових”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

“Я зі свого боку докладаю максимально зусиль, аби повернути Донбас. Але нам потрібні не тільки території, котрі ми ніби втратили. Треба повертати душі і мізки людей”, – наголосив політик. 

“Є механізми, котрі можуть їх повернути, але держава не повинна повертатися спиною до переселенців. Приміром, пряме порушення конституційного права – вони не можуть обирати. Переселенцям потрібно надати це право, а також допомогти з працевлаштуванням і з відвідуванням дітей навчальних закладів”, – уточнив він.

Також парламентарій вкотре звернув увагу на переповнені контрольно-пропускні пункти та вільну контрабанду. Він підкреслив, що запропонований законопроект щодо реінтеграції Донбасу буде діяти тоді, коли буде відведена ворожа військова техніка.

Теги: