Через блокаду програла вся Україна – Сергій Мельничук

20 Березень, 2017 - 09:19

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) вважає, що від конфлікту з блокадою програла вся Україна. “Програли всі політичні сили. Програли всі українці. Конфлікту не можна було дати розгорітися”, - заявив він в ефірі телеканалу “Інтер”. 

На його думку, крім того, що країна за останні три роки ніяк не підготувалася до влаштування своїх громадян з непідконтрольних територій, так ще блокада погіршила ситуацію. “Прийнятим рішенням РНБО ми зупиняємося на місці – за три роки країна не підготувала їм (людям) місця для переміщення, не забезпечила роботою. Скоріш за все, вони поїдуть на заробітки до Росії чи поповнять ряди банд. Ми українців поставили там в таке становище, що вони будуть нас ненавидіти”, - вважає парламентар. 

С.Мельничук підкреслив, що блокада на перекриття контрабанди ніяк не впливає: “Днями я їхав до Щастя трасою, яка фактично заблокована з Луганського боку. Я нарахував, не беручи автомобілі, що везли зерно і вугілля, аж 17 вантажівок з контрабандним паливом. На зворотньому шляху я обігнав 8 автомобілів, один з яких перевозив спирт. Це така блокада. Перекрити контрабанду дуже важко. Але з першого дня блокади вона була і лишається”. Також він уточнив, що поїздка відбулася до рішення РНБО.