Cвяткування 25 грудня поряд із 7 січня сприятиме єднанню і порозумінню - Євген Рибчинський

14 Листопад, 2017 - 12:33

Під час пленарного засідання Верховної Ради народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав колег підтримати законопроект 5496 “Про внесення змін до закону “Про працю” щодо святкових неробочих днів” стосовно 25 грудня. 

Як один із співавторів, він пояснив, у чому полягає сенс даного законопроекту. “Три з 15 православних церков світу відзначають Різдво 7 січня. Інші напередодні Нового року, а не після. Тож 25 грудня це не просто день, коли два мільярди християн святкують Різдво або коли 11 тисяч християнських громад України відзначають найбільше християнське свято. Це день, коли світ єднається для віри та надії”, – зазначив політик. 

На його думку, святкування 25 грудня поряд із 7 січня сприятиме єднанню і порозумінню між численними християнськими громадами України. До того ж дві дати Різдва вже святкують сусідні країни – Білорусь та Молдова. 

“Воля народу” разом з іншими прогресивними фракціями голосуватиме за основу і вцілому за документ, який принесе ще одне свято українцям”, – додав Євген Рибчинський.