Депутат повинен мати імунітет, а не недоторканність – Володимир Литвин

13 Липень, 2017 - 15:32

Якби Верховна Рада приймала рішення в інтересах країни й адекватно реагувала на настрої людей, то питання зняття недоторканності взагалі б не згадували. І по суті будь-який парламент повинен бути опозиційно налаштованим до виконавчої влади – у плані вимагання прийняття тих рішень, які є конче потрібними країні. Так вважає народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”).

“За сьогоднішньої несформованої правової системи, той, хто чесно представляє інтереси людей, повинен мати захищений тил. А поки для початку нам потрібно мати справедливі суд і правоохоронну систему, а також відсутність впливу з боку виконавчої влади. Має бути система стримування і противаги. Тоді суспільство буде нормально розвиватися”, – заявив парламентар в ефірі телеканалу “Рада”. 

“У багатьох парламентах країн Європи, куди ми так прагнемо, існує цей імунітет. Не недоторканність, а саме імунітет. Я скажу більше, якщо б не було депутатського імунітету, то не було б Помаранчевої революції та інших подій. Це очевидні факти”, – додав політик.

Теги: