Євген Рибчинський вважає прийняту пенсійну реформу запізнілою індексацією

10 Жовтень, 2017 - 11:34

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) не вважає прийняту пенсійну реформу значним досягненням. “Індексацію уряд – цей і попередній – не провів. Востаннє її робили у 2007 році. За цей час долар зріс з 8 грн до 26 грн. Це збільшення пенсій виглядає, як значне досягнення. А за великим рахунком – це гроші платників податків. Це наші гроші, якими ми платили податками. І пенсіонери давно заслужили на цю індексацію”, – заявив політик в ефірі телеканалу “ZIK”. 

“З 1 жовтня пенсійна ставка підвищилася і стала 1452 грн. Це 54 долари. Вижити за 54 долари на місяць неможливо. Навіть у селі зі своїм огородом. Це знущання. І те що передбачається, приміром, покупка стажу, виглядає, як торг між державою і громадянами. Це не турбота про громадянина”, – вважає він. 

“Ми зараз маємо дефіцит пенсійного фонду в рамках 140 млрд грн. Чому такі борги? Тому, що ніхто не знає, скільки в країні пенсіонерів. Дослідження гіпотетично показали, що у нас 10 млн пенсіонерів, а виплачуємо чомусь дванадцяти мільйонам”, – зауважив парламентарій.