Євген Рибчинський закликав уберегти Верховну Раду від політичного клінчу в передвиборчий період

15 Січень, 2019 - 12:38

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав не допустити, щоб передвиборча боротьба затьмарила роботу Верховної Ради. Про це він заявив на Погоджувальній раді. 

“У наступні три місяці парламент стане черговим майданчиком для битви кандидатів у Президенти України. Як не парадоксально, але вибори зупинили конструктивний діалог з народом. Країна живе «від виборів до виборів», а заручниками стають громадяни. Держава живе одним днем, нехтуючи питаннями стратегічними і далекоглядними. Щоп’ять років ми постаємо перед ризиком розвороту курсу на 180 градусів, бо цей курс залежить від настроїв влади”, – заявив він під час погоджувальної ради. 

Політик констатує, що через відсутність спадкової ідеології та загальнодержавної стратегії, люди не розуміють, куди рухається країна, або вважають, що не туди. В той же час Є. Рибчинський не виключає ймовірності, що парламент скоро закріпить в Конституції курс на європейську та євроатлантичну інтеграції. 

“Українському народу потрібно показати зрозумілий рамковий документ, де буде викладено курс держави у внутрішній і зовнішній політиках, в економіці та безпековій сферах. Потрібно чітко окреслити нашу мету, щоб не дати можливості наступній владі розвернути країну на 180 градусів”, – зазначив він. 

“Ми не можемо допустити, щоб передвиборча боротьба цілком затьмарила роботу законодавчого органу. Стабільна робота Верховної Ради в цей період є гарантією стабільності держави. Якщо ми увійдемо в політичний клінч, будемо лаятися і сваритися, то постраждає не влада й опозиція, а український народ. Верховна Рада має працювати і знаходити компроміс”, – наголосив парламентарій. 

Політик переконаний, що прийняттям нових законів, можна змінити ситуацію: “Потрібно не проїдати бюджетні кошти, а приймати закони, що дадуть українцям можливість жити, а не виживати. Такі закони, щоб кожен українець мав можливість почати власну справу і розвивати її. А для цього потрібно знижувати податки. Для стартапів я взагалі пропоную запровадити податкові канікули на кілька років. Людям потрібно дати роботу, а не змушувати їхати закордон”.