Євген Рибчинський закликав відкликати більшість правок з проекту Виборчого кодексу

27 Травень, 2019 - 14:24

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) закликав відкликати більшість правок з проекту Виборчого кодексу для того, аби якнайшвидше розглянути ініціативу в другому читанні.

“У політичній “гарячці” на минулому тижні ми ”провалили” закриті списки. Це б насправді відкинуло країну мінімум на десятиріччя назад. Але проголосовані нами у першому читанні відкриті виборчі списки можуть так і не дочекатися свого прийняття”, – зауважив він на засіданні Погоджувальної ради. 

Проблему із внесеними до документу тисячами правок парламентарій пропонує вирішувати вже перевіреним шляхом: “Внесено чотири тисячі правок. Це півроку розглядів. Це неможливо. Або треба знімати більшість правок, як на мовному законі (сотнями правок ми знімали для того, щоб швидше цей закон був проведений), або нічого не буде”.

На його переконання, «відкриті списки» мають бути прийняті якщо не Верховною Радою VІІІ скликання, то Верховною Радою ІХ скликання. Бо це вимога  суспільства, яке більше не хоче обирати кота у мішку. “Люди готові змінювати владу безкінечно, поки нові обличчя не принесуть народові нові можливості, нові робочі місця, нові перемоги і новий достойний європейців добробут”, – вважає політик.