Ігор Єремеєв: "Суверенна європейська Україна" наполягатиме на створенні оперативних штабів у кожному місті"

6 Травень, 2014 - 09:16

На закритому засіданні Верховної Ради депутатська група "Суверенна європейська Україна" буде наполягати на створенні оперативних штабів у кожному районі та місті. Про це на своїй facebook-сторінці заявив уповноважений групи Ігор Єремеєв. "Кожен громадянин повинен знати телефони діючих гарячих ліній, куди можна зателефонувати вразі виявлення провокацій чи підозрілих на вигляд осіб, щоб не дай Бог не повторились одеські події 2 травня", - наголосив він.

За словами парламентарія, щодня поширюється інформація про пересування диверсійних груп територією в глиб країни, безпосередньо у Західну Україну. "Кожен з нас повинен розуміти, що найважче ще попереду: можливі масштабні провокації на 9 травня, далі будуть чисельні, цинічні спроби зірвати вибори Президента будь-якою ціною. Задача агресора і його провокаторів - втягнути Україну у суцільний хаос", - наголосив він.

І.Єремеєв переконаний у необхідності створення чисельних блокпостів, де будуть перевірятись всі підозрілі особи та автомобілі. "Будь-ласка, шановні українці, пам’ятайте, що ваша пильність може врятувати спокій у вашому населеному пункті чи навіть чиїсь життя", - підкреслив він.

Теги: