Ігор Молоток ініціював питання ремонту траси Суми – Київ

21 Листопад, 2017 - 11:34

На Сумщині відбулося виїзне засідання комітету ВР з питань бюджету,  за результатами якого регіон отримає додаткове фінансування на вирішення низки важливих питань. Про це народний депутат Ігор Молоток (депгрупа “Воля народу”) розповів телеканалу “Рада”.

“Уже вдруге поспіль до нас приїхав комітет з питань бюджету. За результатами першого візиту було надано 180 млн грн на проекти соціально-економічного розвитку. І найголовніше – тоді окремим рішенням було зазначено про ремонт дороги Шостка – Кролевець. Ця траса сьогодні вже збудована на 98%. Зараз я очікую на майже таке рішення. Я хочу, щоб окремо було виписано про дорогу Суми – Київ”, – прокоментував він. 

“Але є невелика проблема – частина дороги пролягає по Чернігівській області. Тож потрібно узгодити дві області та поставити завод, який буде виробляти асфальто-бетон не тільки для Сумської області, а й для Чернігівської. Наразі ця дорога, точніше її відсутність, – це кричуща проблема для нас”, – додав політик. 

Також парламентарій розповів про заплановні проекти і зазначив, що такого рекордного фінансування Сумської області взагалі ніколи не було: “З початку 2018 року вступить в силу дорожній фонд, який дасть можливість зосередити приблизно півмільярда гривень і використати їх на місцеві та обласні шляхи. Є програма Секторальної підтримки, яка затверджена Кабміном і фінансується з європейських джерел. Сумська область уже подала 30 проектів, серед яких придбання автомобілів “швидкої допомоги”. Сподіваюся, вони реалізуються”.

Теги: