Людям нема за що сплачувати надзвичайно високі тарифи - Сергій Лабазюк

7 Лютий, 2019 - 16:55

Наявні тарифи на комунальні послуги не відповідають стану галузі ЖКГ. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

“В окремий період політичні сили піаряться на тому, як вирішити дану проблему. Але коли доходить до реальних, конструктивних дій – не підвищувати комунальні тарифи, врегулювати енергоефективну частину в комунальній галузі, провести модернізацію – цього не відбувається”, – зазначив він під час брифінгу у Верховній Раді.

На його переконання, монетизація лише частково допоможе: “Навіть сьогодні, коли чуємо, що буде монетизація субсидій, вже з березня люди почнуть отримувати на руки, ми розуміємо, що дана проблема не буде врегульована, як мінімум на всі 100%. А цифра заборгованості за комунальні послуги тільки зросте”. 

“У грудні вже побачили невтішну картину, коли зросла сума заборгованості, у порівнянні з попереднім періодом, приблизно на 8 млрд грн. Коли отримаємо субсидії у вигляді живих грошей на руки, то у перший період ця сума буде зростати”, – переконаний парламентарій.

На думку політика, кошти потрібно направляти на енергоефективні заходи, відповідальніше ставитися до самої системи нарахування тарифів, а зараз невідкладно вирішити проблему з боргами. 

“Депутатська група “Воля народу” вкотре звертається до Кабінету Міністрів: зволікати з даною проблемою ми не маємо права. Заговорювати іншими високими матеріями про те, що ми будемо рухатися в тому чи іншому напрямку до якихось високих завдань – це не вирішення. Людям немає за що сплачувати ці надзвичайно високі тарифи. Тому закликаю на годині запитань до уряду заслухати Кабінет Міністрів, як планують вирішувати дану проблему і приймати нагальне рішення спільно”, – заявив політик.

Теги: