Ми повинні будувати державу виключно в інтересах українців – Сергій Лабазюк

7 Березень, 2018 - 12:51

Коли ми справді хочемо збудувати нашу державу, нам потрібно це робити, не оглядаючись на зовнішніх партнерів, які диктують нам свої умови. Ми повинні будувати державу виключно в інтересах українців. Про це в ефірі телеканалу Zik заявив народний депутат України (група "Воля народу"), член комітету Верховної Ради з питань аграрної політики Сергій Лабазюк.

«Ми не повинні бути занадто песимістичними або ж виключно критичними. Іноді потрібно шукати і золоту середину. Дійсно, правдою є те, що в аграріїв більше забрали, ніж дали, але об'єктивно ситуація могла б бути і гіршою», – зазначив Сергій Лабазюк.

Він переконаний, що Міжнародний валютний фонд або ж наші західні партнери загалом «хочуть, аби Україна була якимось сировинним придатком». 

«Питання, чи нас бачать європейською країною, яка буде розвивати малого і середнього фермера, я переконаний, навіть не стоїть. Це було зрозуміло ще тоді, коли ми підписували угоду про асоціацію. Там все було однобоко, як у ніпелі, який в одну сторону пропускає повітря, а в іншу – ні», – вважає народний депутат.

Тому він зазначив, що коли ми хочемо збудувати нашу державу, нам потрібно це робити, не дивлячись на зовнішніх партнерів, які «диктують нам умови».

«Ми повинні будувати державу виключно в інтересах українців, зокрема, того самого фермера. Якщо говорити про певні програми, то у нас забрали всіх аграріїв, а кошти надали у вигляді дотацій та допомоги окремим великим структурам. Натомість дрібні фермери до них не мають доступу», – наголосив член комітету ВР з питань аграрної політики.

Він розповів, що багато дрібних фермерів продають свою продукцію за готівку, не сплачуючи податків до держбюджету.

«Насправді жодних передумов для цього немає. Продаючи свою продукцію, фермери повинні сплачувати ПДВ, але ми розуміємо, що робити цього ніхто не хоче. Вони вважають, що продавши все за готівку, вони отримають більшу суму грошей, ніж продаючи за перерахунком», – пояснив народний обранець.

Теги: