Микола Джига: "Міліцію на Сході не можна звинувачувати у бездіяльності"

8 Квітень, 2014 - 15:47

Народний депутат України, представник депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Микола Джига переконаний, що українська міліція, яка працює на Сході нашої держави, не має намірів бездіяти у питанні захисту українських громадян. Про це політик заявив у програмі "Країна online" на телеканалі Ера.

За його словами, кожен працівник правоохоронних органів усвідомлює ціну перевищення службових повноважень. "У них немає такого умислу, щоб навмисно не захищати прихильників Євромайдану на Сході України. Просто є стан страху перед законом. Користування спеціальними засобами, табельною вогнепальною зброєю, застосування сили - якщо десь є перевищення, то в дію вступає Кримінальний кодекс України. Тоді прокуратура відповідно реагує", - сказав парламентарій.

Разом з тим, М.Джига висловив обурення, що правоохоронні органи систематично використовуються у політиці. "Міліція повинна займатися охороною громадського порядку, боротьбою зі злочинністю тощо. У нас міліція відволікається від своїх прямих функцій і втягується у політичні розбірки. Треба правильно організувати її роботу", - підкреслив він.

Теги: