Мовні питання потрібно розпочинати з виховання молоді - Сергій Мельничук

20 Березень, 2017 - 09:12

Народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) вважає корисним запровадження мовних квот на телебаченні. «Останнім часом, слухаючи радіо, мені подобається те, що стало більше української мови та українських пісень у порівнянні з минулим часом. На мою думку, це подобається суспільству», - заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Також він сподівається, що ВР прийме відповідний законопроект у другому читанні. “Я думаю, що в самому законі проблем немає. Просто є люди, які взагалі ніколи українською не розмовляли. І враховуючи це, мовні питання потрібно розпочинати з виховання нашої молоді: фільми знімати, давати квоти радіо тощо. Тобто вести правильну інформаційну політику”, - вважає Сергій Мельничук. 

“З іншого боку, нам потрібно пам’ятати, що колись почався конфлікт саме через мову. Тому треба дуже обережно робити наступні кроки. Бо певні політичні сили можуть роздмухати знову тему так званого мовного бар’єру. Особливо коли наближатимуться вибори чи щось ще, це питання будуть підіймати”, - застеріг політик.