На потрібних законах спекулюють, але їх не приймають – Сергій Шахов

15 Квітень, 2017 - 14:54

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає, що парламент спекулює на гострих темах замість того, щоб приймати дійсно важливі законопроекти. 

“Говорити можно про все, що завгодно. А як голосувати чи робити – ні. Був законопроект про позбавлення депутатської недоторканості, проголосований у першому читанні. І далі він не пішов. Люди вже вимагають: не маніпулюйте недоторканістю! З одного зняли, з іншого не зняли. Корони треба познімати – ми всі однакові”, - заявив він в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Також він назвав законопроекти, які потребують швидкого прийняття: “Треба проголосувати за закон, який також пройшов перше читання, №3693 щодо відкликання партіями депутатів місцевих рад. До речі, випадок відкликання депутата вже відбувся у Сватівській міській раді. Є ще один законопроект, який вимагає громада, однак влада не чує і не голосує. Це – призначення виборів у Сєвєродонецьку”. 

“За такої роботи треба імпічмент ставити усім: від депутата до президента. І щоб була змога відкликати народного депутата і позбавити його недоторканості”, - додав політик. 

Теги: