На законодавчому рівні потрібно зберегти права українців на українську землю – Сергій Лабазюк

6 Лютий, 2019 - 13:16

У поточному році потрібно встигнути врегулювати на законодавчому рівні низку аграрних питань, серед яких відродження родючості ґрунтів та відкриття ринку землі. Про це зазначив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “Рада”. 

“За останні декілька десятків років родючість ґрунтів знизилася. Ключова причина – це недотримання сівозміни. На законодавчому рівні ми повинні врегулювати дане питання”, – заявив політик.

Також він наголосив, що залишається важливою тема ринку землі: “Ми не маємо права зволікати і продовжувати щороку мораторій заради мораторію. Хоч я є співавтором подовження мораторію, але у мене і більшості колег позиція проста: ми повинні врегулювати на законодавчому рівні можливість зберегти права українців на українську землю”. 

“Вважаю, що саме наш аграрний комітет зумів за восьме скликання Верховної Ради досить багато зробити у порівнянні з минулим періодом. І саме у 2019 році, хочу вірити, буде внесений Кабміном законопроект до комітету, у сесійну залу для того, щоб він розглянувся і ми дали можливість тим людям, хто має бажання і хоче продати свою землю, використати це право. І, звичайно, захистити тих, хто хоче працювати на землі”, – пояснив парламентарій. 

Теги: