Народні депутати пропонують оптимізувати систему управління сільськогосподарської галузі

12 Квітень, 2018 - 09:56

У Верховній Раді зареєстровано законопроект 4922-д, яким хочуть оптимізувати систему державного управління у сфері сільського господарства. Співініціаторами є народні депутати із групи «Воля народу» Сергій Лабазюк та Василь Петьовка.

Основне завдання цього проекту полягає у тому, аби привести законодавство галузі сільського господарства у відповідність до визначеної ще у 2014 році концепції реформування. Нагадаємо, відповідно постанови уряду була ліквідована Державна сільськогосподарська інспекція. А через відсутність необхідних змін у законодавстві ще й досі неможливо органам-правонаступникам Держсільгоспінспекції виконувати покладені на них функції.

Автори документу пропонують передати певні функції Держсільгоспінспекції підрозділам МВС, а Держпродспоживслужбі ще й частину контрольних функцій. 

Прогнозується, що внаслідок прийняття законопроекту стане можливим належне функціонування ряду центральних органів виконавчої влади, на які покладені функції забезпечити належний розвиток і безпеку сільського господарства та продовольства, а також у пов’язаних із ними галузями.