Нині Україна не може запустити повноцінний ринок землі – Сергій Лабазюк

21 Лютий, 2018 - 11:04

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає відмову Конституційного суду розглядати справу щодо зняття мораторію на продаж землі правильним рішенням. На його думку зараз не час для зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення і тому цілком підтримує рішення Конституційного суду.
 
Адже для відкриття ринку необхідно завершити інвентаризацію та розмежування земель сільськогосподарського призначення, провести загальнонаціональну нормативно-грошову оцінку, удосконалити процедуру реєстрації і головне – створити рівні умови для всіх учасників. 

«Вважаю, що цих аргументів достатньо, аби зрозуміти, чому наша країна досі не може запустити повноцінний ринок землі. Тому якщо б Конституційний суд почав розглядати це питання і виніс рішення на користь відкриття ринку – невідомо, які б наслідки мала наша країна», – наголосив політик в коментарі AgroPortal. 

«Можна було б прописати мораторій ще на три-п'ять років. Але це було б замилюванням питання. Зараз нам треба не гаяти час, а розробляти детальну карту дій. Є робоча група, яка напрацьовує відповідні зміни, залучає аграрні асоціації, фермерів, спільноту. Хочу вірити, що ми покажемо результат вже за кілька місяців. А законодавчі ініціативи будуть представлені на загальне обговорення, а тільки після того вноситися до сесійної зали», – додав парламентарій.

Теги: