Нинішній рік є ключовим у питанні боротьби з бідністю та протидії трудовій міграції українців - Воля народу

19 Березень, 2019 - 12:27

Нинішній рік є ключовим у питанні боротьби з бідністю та протидії трудовій міграції українців. На цьому наголосив представник депутатської групи "Воля народу", народний депутат Сергій Лабазюк на пленарному засіданні Верховної Ради.

“Маємо прийняти ключові рішення, що дозволять нам боротися з бідністю людей. Зупинити катастрофічну трудову міграцію, яку маємо на сьогодні: щодня від’їжджають десятки, сотні і тисячі наших земляків. За даними Світового банку, найближчим майбутнім ми опинимося серед сорока країн, які стикнулися з нестачею робочої сили. Уже зараз на заробітках близко 6 мільйонів українців. Натомість в Україні не вистачає робочої сили у будівельній галузі, сільському господарстві, транспортній тощо”, – повідомив він.

С. Лабазюк переконаний, завдання парламенту приймати закони, які мають зміцнити економіку країни і повернути трудових мігрантів додому. “Ми, українській парламент, разом з урядом мусимо створити всі умови, щоб наші громадяни могли реалізувати себе тут, на рідній землі і не їхати шукати кращого життя, залишаючи свої сім’ї, дітей, батьків. Потрібно забезпечити майданчик для розвитку малого і середнього бізнесу, який буде основою добробуту нашої держави. Тому вкотре закликаю підтримати постанову, яка давно розглянута і рекомендована профільним комітетом – 9173 про провадження системи дуальної освіти на Хмельниччині. Думаю, це буде хорошим прикладом для інших територій. Аби ми з вами дали можливість створювати і розвивати бізнес на місцях”, – заявив політик.

Теги: