Низький рівень достатку громадян є основним ворогом держави – Сергій Лабазюк

27 Лютий, 2018 - 11:54

Під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) зазначив, що головним ворогом країни є не корупція, а низький рівень достатку громадян. Тож потрібно розробляти і приймати закони, що внесуть стабільність економіці та нададуть впевненості людям у завтрашньому дні. 

“Поки приймаємо реформи, говоримо про модернізацію життя у різних сферах, країна шукає шляхи, як вижити. Українці прагнуть закінчення війни, збереження землі, стабільності в економіці та впевненості завтра. Натомість політичний порядок денний нам надає МВФ та інші зовнішні партнери. Поки ми будемо піддаватися – це добром не закінчиться. Держава потребує національної комплексної програми боротьби з бідністю. Не корупція основний ворог держави, а низький рівень достатку громадян”, – вважає політик. 

Разом з тим він наполегливо звернувся до колег з проханням підтримати законопроект, від якого залежить економічний стан багатьох аграріїв країни. 

“Аграрний сектор знову в зоні турбулентності. Лакмусовим папірцем для влади стала ситуація навколо змін у Податковому кодексі, які були прийняті разом з Держбюджетом-2018. Бо саме туди були зашиті поправки, які стосуються відміни відшкодування ПДВ при експорті соняшнику, ріпаку та сої. Фермери були вимушені вийти на пікети, аби добитися скасування драконівського рішення, що серйозно вплине на їхній економічний стан. За підтримки аграрних асоціацій та органів місцевого самоврядування, ми з колегами розробили законопроект 7403-2, який повністю повертає колишній режим адміністрування ПДВ при експорті олійних культур. На розгляді та прийнятті цього рішення ми наполягаємо невідкладно”, – сказав парламентарій. 

Теги: