Об’єднання українських церков символізує ідеологічну незалежність – Євген Рибчинський

18 Грудень, 2018 - 12:23

Об’єднання українських церков символізує ідеологічну та ментальну незалежність, без якої Україні було б неможливо досягти справжньої незалежності. Так вважає народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”). 

“Українські церкви об’єдналися. Відбулася не просто історична подія, а епохальна. Тому, що без ідеологічної і ментальної незалежності, іншої незалежності не існує”, – зауважив він під час пленарного засідання Верховної Ради.

Політик наголосив, що до цього моменту українська економіка і гуманітарна сфера працювала цілком на ідеологію північної сусідки – від використання газу до володінням найчисельнішою кількістю приходів. Але тепер, завдяки об’єднанню, слід очікувати відновлення історичної справедливості, яка вже розпочалася із зміни назв. 

“Та історична подія, яка відбулася, буде настільки важливою, що і наше скликання запам’ятається тим, що ми колись ввели цей процес у дію”, – зазначив політик. 

Також він висловив сподівання, що на цій сесії парламентарі встигнуть розглянути та прийняти у другому читанні законопроект про мову 5670-д.