Олег Зарубінський пропонує проводити психічний контроль кандидатів на посади державних службовців

16 Травень, 2014 - 13:24

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський пропонує проводити психічний контроль кандидатів на посади державних службовців. Про це він заявив з трибуни Верховної Ради.

"Психічне здоров'я особистості відіграє не меншу, а подекуди і більшу роль у здійсненні держслужбовцями їх повноважень, у сприйнятті влади українським суспільством та міжнародною спільнотою", - наголосив він.

Сьогодні психіатричній науці, відзначив політик, відомі захворювання, які можуть негативно впливати на реалізацію повноважень посадовцями. "Йдеться про параною, шизофренію, клептоманію та деякі інші. Це хвороби, які треба лікувати і люди з цими хворобами не можуть посідати ті чи інші посади", - зауважив він.

О.Зарубінський повідомив, що подав законопроект, в якому йдеться про обов'язковість визначення психічного стану особи, яка претендує на зайняття посади, пов'язаної з виконанням функції держави та місцевого самоврядування. "Я уклінно прошу все таки поставити його у порядок денний, бо він "висить" дуже довго", - заявив нардеп.