Олег Зарубінський пропонує ВР 24 липня скасувати пенсійну і медичну реформи

23 Липень, 2014 - 14:27

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Олег Зарубінський закликав завтра, 24 липня, на пленарному засіданні парламенту поставити на голосування і підтримати законопроекти про скасування пенсійної і медичної реформ. Про це політик заявив під час пленарного засідання ВР.

"Я пам'ятаю, що ще півроку-рік тому скільки було носів розбито моїх колег з приводу медичної і пенсійної реформ. Я не розумію, чому вже липень місяць, а не відмінена та пенсійна реформа, про яку так багато говорили ще рік тому. То подайте це законопроект. Ми готові голосувати за нього. Давайте, завтра проголосуємо повну тотальну відміну пенсійної і медичної реформ", - наголосив він.

Інакше, виходить, зауважив обранець, це була просто популістські розмови. "Я сподіваюсь, що мої колеги не дійшли б до такого. Що вони були щирими, коли виступали проти пенсійної і медичної реформ", - сказав він. 

О.Зарубінський звернувся до головуючого поставити на розгляд завтра, о 10.00, відповідні законопроекти. "Вони є у порядку денному сесії", - уточнив парламентарій.