Олександр Фельдман: Завдання для розсудливих сил у парламенті – привести порядок денний у відповідність з реальними потребами людей

7 Вересень, 2018 - 11:17

Народний депутат Олександр Фельдман (депгрупа “Воля народу”) переконаний, що наразі головним завданням Верховної Ради є напрацювання імунітету до популізму та робота з тим порядком денним, який дійсно важливий для людей. Про це він написав у своєму блозі на порталі ГОРДОН.

“Завдання для розсудливих сил у парламенті – привести порядок денний у відповідність з реальними потребами людей. Саме добробут громадян та мир в Україні мають стати пріоритетами у роботі Верховної Ради. Все інше – другорядне”, – вважає політик. 

Парламентарій зазначає, що теми, які сьогодні обговорюють, штучні, а їхня актуальність надумана: “Деякі теми, що підіймають політики, не лише не відповідають актуальним потребам українців, але й розколюють суспільство. В Україні де-факто стартувала виборча кампанія, і ми все частіше слухаємо заяви, які задають нові поштовхи для розколу України – рідна мова, конфесії, ставлення до історії, геополітичні вподобання. Стара, як світ, технологія “розділяй і володарюй” посилює суспільні протиріччя і створює штучний порядок денний, відволікаючи нас від дійсно важливих речей. Якою буде ціна на газ для населення в опалювальний сезон? Яким буде курс гривні до Нового року? Скільки українців покине батьківщину, не дочекавшись виборів і махнувши рукою на усіх політиків?”.

“Попереду нас чекають два роки виборів – президентських, парламентських, місцевих. Але ми не маємо права перетворювати їх у гонку обіцянок, все глибше занурюючи країну у боргову яму”, – додав він.

Теги: