Олесь Доній: "Існує небезпека посилення диверсій 9 травня"

28 Квітень, 2014 - 11:31

Президент Росії Володимир Путін стоїть на порозі прийняття рішення про агресію проти України. Про це заявив уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній. За його словами, ситуація може загостритися 9 травня.

"Існує небезпека посилення диверсій 9 травня. Є певна інформація про закидання диверсантів у західні області України для подальшої дестабілізації, яка може стати додатковою аргументацією для Путіна", - сказав нардеп в коментарі Gordonua.com.

За його словами, перед владою України стоїть вкрай важливе і складне завдання - виявити і нейтралізувати цих диверсантів.

Доній також висловив думку, що рішення про вторгнення Путін може прийняти коли завгодно і за будь-якого приводу, незалежно від того, як буде проходити ініційована Києвом антитерористична операція на Сході.

"Мозок Путіна працює на відновлення Російської імперії. Тому якщо не буде формального приводу для вторгнення, вони будуть його створювати. На жаль, з таким російським керівництвом Україна і Росія приречені на постійний конфлікт. Поки не буде змінена і декедебізірована Росія, загроза від неї буде йти постійно", - переконаний Доній.

В цілому, за спостереженнями нардепа, Путін копіює нацистську Німеччину "навіть у дрібницях".

"Гітлер об'єднав націю на закликах захисту німецькомовного населення за межами Німеччини - в Чехословаччині, Австрії та Польщі. Аналогічно діє Путін. Такою риторикою і пропагандою він користується вже декілька років. Другою аналогією з Гітлером і періодом початку Другої світової війни може служити анексія Криму. Це повна відповідність із Судетами 1938 року. Третій момент - потурання Гітлеру з боку західних держав в Мюнхені, як і сьогоднішнє потурання Путіну з боку США та ЄС у Женеві" , - резюмував він.

Теги: