Олесь Доній: "Одеську міліцію "кришує" один з депутатів від майданівської коаліції"

5 Травень, 2014 - 19:44

Сепаратисти в Одесі діяли під прикриттям міліції. Про це у коментарі Gordonua.com заявив уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній.

"Фанатську ходу за єдність України було атаковано російськими сепаратистами. Як не дивно, сепаратисти діяли узгоджено з керівництвом одеської міліції. У мене є на руках фото і відеодокази, що стрілянина з автоматичної зброї по українським патріотам велася в одному ряду з міліціонерами, зокрема зброєю, схожим на автомат "Сайга". Автоматник не був затриманий міліцією, більше того, йому надавалася повна можливість стріляти", - говорить депутат.

"Частина міліціонерів була з червоними стрічками, так само як і російські шовіністи. Такий стиль загального позначення востаннє я бачив 18 лютого біля Маріїнського парку, де такі ж червоні стрічки були і на гопниках, які вбивали людей, і на міліціонерах", - заявив Доній.

Нардеп звертає увагу на те, що напередодні частина керівництва одеської міліції була раптово відправлена ​​у відпустку.

"Мною була перевірена інформація про те, що напередодні раптово троє з чотирьох начальників райвідділів міліції в Одесі спільно полетіли відпочивати в одну з країн Середземномор'я. Наявний факт змови української міліції і сепаратистів проти українських патріотів. І реакція натовпу була не тільки на дії сепаратистів, але і на дії міліції. У мене є відео, де чітко показаний труп українського патріота, убитого під час ходи, і на якому чітко видно, як міліція, замість того щоб засвідчити смерть і провести слідчі дії, просто тікає з місця події, незважаючи на те, що її намагаються зупинити" , - сказав Доній.

При цьому Доній припускає, що за такою поведінкою міліціонерів в Одесі може стояти депутат Верховної Ради України.

"Є інформація про те, що одеську міліцію, на жаль, "кришує" один з депутатів провладної майданівської коаліції. І це вимагає не тільки розслідування всередині міліції, а й політичного розслідування", - заявив депутат.

Доній застеріг українських громадян від відвідування масових акцій на 9 травня і припустив, що в цей день можливі масштабні провокації з людськими жертвами.

"Є дуже багато інформації про те, що по всій Україні готуються провокації на 9 травня. Можуть бути підриви, стрілянина. КДБістські методи вони готові використовувати не тільки проти опонентів, а вони готові і на жертви серед своїх. Аналогом можуть бути будинки, які підривалися. У Москві зараз потрібно бути дуже уважними до масових заходів і громадським організаціям, і партіям, можливо, слід подумати про те, щоб відмовитися від них. Масові заходи можуть бути використані для масових жертв і масової пропаганди з російської сторони", - заявив Олесь Доній.

Теги: