Олесь Доній вважає, що для України женевські домовленності несуть більше негативу, ніж позитиву

23 Квітень, 2014 - 19:47

Уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Олесь Доній розцінює женевські домовленості більше як негатив для України, ніж позитив. Про це він заявив в ефірі Ера-FM.

"Я вважаю женевські угоди більше мінусом, ніж плюсом для України. Ми розуміємо, що в самому тексті угоди не могло бути виписано нормальних речей про, наприклад, приналежність Криму. Але у промовах, у самому переговорному процесі повинні були фігурувати заяви з боку не тільки України, а й США і ЄС, що Крим окупований і російські війська повинні бути виведені звідти. На жаль, тут українська дипломатія не доопрацювала", - сказав він.

За словами парламентарія, у 1938 році західні держави аналогічно думали умиротворити Адольфа Гітлера. "Зараз після Женеви залишився такий же післясмак. Те, що у в беззастережній формі не було сказано Путіну і Росії, що вони повинні вивести війська з Криму і відкликати своїх бандитів і диверсантів - це поразка вже не української дипломатії, а світової політики", - наголосив О.Доній. 

Теги: