Парламент вже переймається виборами, а не проблемами пересічних українців – Сергій Шахов

18 Вересень, 2018 - 12:42

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) звертає увагу на те, що останнім часом парламент у своїй роботі все більше віддаляється від проблем, які турбують пересічних українців. Про це він повідомив в ефірі “Oboz TV”.

“У парламенті потрібно обговорювати ті речі, які хвилюють українців – це якою буде ціна на хліб, на молоко, на інші продукти харчування, які дорожчають з кожним днем. Ціну підвищують монополісти, а Антимонопольний комітет не реагує. Я неодноразово звертався, але відповідь постійно формальна, між рядками читається про те, що взагалі комітет не реагує на Верховну Раду”, – констатує політик.

Він назвав, яких питань не вистачає на порядку денному і  пояснив чому: “Мене і пересічного громадянина більше цікавить, чому ціни на продукти харчування виросли за чотири з половиною років у п’ять разів? Чому газ виріс практично у сім разів? Тому, що всі політичні сили і коаліцію цікавлять тільки наступні вибори: президента і в парламент. Їх не цікавить, що в країні нема з чого платити за газ та інші ЖК-послуги, не кажучи вже про хліб та пігулки. Особливо це більше стосується людей похилого віку”.

Теги: