Парламентарі не мають права прогулювати і тим самим провалювати прийняття законів – Сергій Шахов

17 Січень, 2019 - 11:59

Відповідальність за провал законопроекту щодо приєднання України до Розширеної часткової угоди про спорт (EPAS) цілком несе Верховна Рада. Тому що парламентарі регулярно не з’являються на своїх робочих місцях. Про це заявив народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) в ефірі телеканалу “Рада”. 

“Усі, хто були в парламенті, підтримали цю угоду, підтримали молодь, підтримали спорт. Але не вистачило голосів. У залі було 190 народних депутатів, а має бути 421”, – зазначив політик. 

Політик переконаний, що за сьогоднішніх умов, парламентарі не мають права відпочивати, не з’являтися на своїх робочих місцях і прогулювати: “Ми повинні дбати про нашу молодь і спорт, бо це – здорова нація, здорова Україна, майбутнє нашої країни”.

“Ми повинні виховувати нову спортивну еліту в нашій державі. А як ми будемо її виховувати, коли немає народний обранців, які мають голосувати”, – прокоментував він.

На його думку, під час  розгляду подібних питань, всі політичні сили мають консолідуватися: “Я закликаю всі фракції об’єднатися, незалежно від опозиції, коаліції, позафракційності. І вважаю, що повинні працювати, як одне ціле. Коли є нормальні закони і постанови, то треба за них голосувати”. 

Теги: