Питання коаліції у ВР для більшості пов’язане з розподілом посад – Володимир Литвин

20 Березень, 2017 - 14:35

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає, що питання коаліції у ВР для більшості пов’язане з розподілом посад. “У нас коли говорять про коаліцію, насамперед, говорять про розподіл посад, а не дотримання Конституції”, - заявив він в ефірі Житомирської ТРК. 

Як приклад, він нагадав ситуацію після парламентських виборів 2014 року: «Тоді сформувалася коаліція, поділивши посади по квотам. Поділили країну включно до районного рівня, де визначили, хто буде голова РДА, а хто облради. Потім розсварилися, продемонструвавши повну некомпетентність»

За його словами, нині ніхто не може назвати, скільки народних депутатів залишилося в коаліції. «А це свідчить про те, що, як ділити  посади - охочих багато. А працювати – мало», - сказав В.Литвин.

На думку парламентарія, навіть якщо сьогодні створять нову коаліцію, то ситуація в державі не зміниться: “Формально може бути все. А що зміниться в країні? Чи відчують люди життя на краще? Поміняються кріслами, але краще не стане. Треба говорити про те, як організувати життя в країні. На жаль, такої розмови немає”, - сказав він.

Теги: