Потрібно об’єднати зусилля над відновленням українських доріг – Ігор Молоток

13 Березень, 2018 - 12:19

Депутатська група «Воля народу» закликає консолідувати зусилля всієї вертикалі влади та органів місцевого самоврядування у питанні відновлення українських доріг. Про це заявив представник групи, народний депутат Ігор Молоток з трибуни Верховної Ради. 

«З початком весни народ спостерігає, як сходять рештки доріг, які ремонтувалися 30-40 років тому. Це точно не сприяє інвестиційному клімату нашої держави», - зауважив він.

За словами парламентарія, 20 млрд гривень, виділених державою на дороги в 2017 році, є краплиною в морі. «Зараз держава декларує 47 млрд грн, а по факту в бюджеті ми бачимо приблизно трохи більше 30-и. Для того, щоб перевести гроші з паперових в якісний асфальтобетон, потрібно об’єднати зусилля», - вважає І. Молоток. 

«Як людина, яка має практичний досвід відновлення доріг у своєму 160 виборчому окрузі, хочу сказати, що потрібно об’єднати усі ланки місцевого самоврядування із “Укравтодором”. Тоді кошти, надані державою, будуть використані ефективно, з якістю для громади, а не закопані у пісок», – запевнив політик. 

Також народний депутат відзначив позитивний досвід реалізації митного експерименту: «Хочу сказати, що велика частина доріг у 2017 році була відновлена завдяки митному експерименту. Депутатська група “Воля народу” виступає за продовження митного експерименту, бо він довів свою ефективність», – наголосив він. 

Теги: