Приймати зміни до Конституції щодо європейського і євроатлантичного курсу потрібно було після Революції гідності - Сергій Лабазюк

6 Лютий, 2019 - 09:15

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає потрібними внесення змін до Конституції щодо ЄС і НАТО, хоча це рішення приймається із запізненням. Про це він заявив в ефірі телеканалу “News One”.

“На все є свій час: коли і які питання краще приймати. Тема НАТО і ЄС не сьогодні виникла. Вона виникла в день початку Революції гідності. Відповідно п’ять років була можливість зафіксувати даний напрямок у змінах до Конституції”, – констатував політик. 

“Ми підтримуємо ці зміни. За різними опитуваннями близько 70% людей також підтримує. Рішення приймається із запізненням. Однозначно потрібно було приймати у перші рази, коли озвучувалося. І давайте пригадаємо, що розпочалася дана ідея і курс ще у 1993 році”, – нагадав парламентарій.

Також він уточнив, що у дійсності означає тема вступу до НАТО або ЄС: “Це точно не сьогодні і не завтра відбудеться, і не тоді, коли підпишемо або внесемо зміни до Конституції. У моєму розумінні приєднання до світових організацій, у нашому випадку НАТО та ЄС - це можливість жити за новими стандартами і дотримуватися їх”.

Теги: