Продовження воєнного стану залежить тільки від дій Росії – Євген Рибчинський

4 Грудень, 2018 - 10:48

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) переконаний у доцільності введення воєнного стану, наслідки якого можна відчути за кілька тижнів. Про це він заявив в ефірі телеканалу “ZIK”.

“Я абсолютно переконаний у доцільності цього стану починаючи з 2014 року. Парламент продемонстрував свідомість, проголосувавши за поданий президентом указ”, – переконаний політик. 

Парламентарій позитивно відзначає те, як українці сприйняли введення воєнного стану.

“Паніки немає. У нас народ вже навчений. Народ, який пройшов два Майдани, готовий за свою суверенність постояти. Це абсолютно чітко і зрозуміло. Я на окрузі спілкуюсь з громадськими діячами, які переконливо кажуть, що якщо піде перша хвиля мобілізації, вони, як у 2014 році добровільні батальйони, зберуться і підуть воювати. Треба розуміти: свідомий, як був, так свідомим і залишиться. А той, хто не усвідомив всієї небезпеки, яка є з боку РФ, ніколи не усвідомить”, – підкреслив він. 

На думку Євгена Рибчинського, наслідки введення воєнного стану можна буде оцінити дуже скоро. 

“На всі вимоги партнерів по Верховній Раді президент пішов. Тобто, 30 днів, обмежена територія, не обмежується більшість прав громадян і т.д. На сьогоднішній день – це найкращий варіант. Що буде далі – будемо дивитися. Чи цей стан взагалі щось дасть, наскільки обороноздатність країни зміцніє – оце треба дивитися. Ми це відчуємо за кілька тижнів”, – упевнений політик. 

Парламентарій зазначив, що продовження воєнного стану залежить тільки від дій Росії.