Провал законопроекту щодо екопродукції відтермінував розвиток малого фермерства - Сергій Лабазюк

16 Листопад, 2017 - 09:24

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що в парламенті занадто заполітизували і тому провалили законопроект, в якому йшлося про сертифікацію екологічної продукції, вирощеної у сільському господарстві. “Тим самим ми відтермінували розвиток малого фермерства та відкриття експорту для наших товарів”, – сказав він в ефірі телеканалу “Рада”.

“У першу чергу законопроект мав відкрити двері для малого фермерства, щоб мати змогу сертифікувати землі, на яких вирощуватимуть продукцію і мати можливість експортувати її. На жаль, внутрішній ринок поки не готовий до чистої екопродукції. Тому що чисто екологічна продукція буде в рази дорожчою”, – зауважив політик. 

“Можливо частина правди є, що в екологічній продукції зовсім не повинно бути ніяких домішків. У пропонованому документі було прописано, що допускається 5% інших форм (добрив, пестицидів та ін.). Але якщо говорити відверто, по-науковому, то пестицидів у нашій землі є на десятки років вперед. Тож виростити стовідсоткову чисту екопродукцію фізично неможливо”, – зазначив парламентарій.

Теги: