Пряма допомога регіонам через депутатів-мажоритарщиків має бути, бо є результативною – Сергій Лабазюк

7 Червень, 2018 - 09:58

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) абсолютно не погоджується з тим, що очільник міністерства фінансів називає програму субвенцій на соціально-економічний розвиток регіонів суто роздачею грошей мажоритарникам. 

“Це не “гречка” для народних депутатів. Нехай спитає на територіях, коли вперше почали щось робити там, на периферії: школи будувати, садочки ремонтувати, водогони, вуличне освітлення. Це добре чи погано?”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “News One”.

“Якби ці гроші розкрадалися чи клалися до кишень чиновників міністерств та народних депутатів, – це було б злом. А якщо ці кошти приїжджають на конкретні проекти, які депутат-мажоритарник розуміє і бачить на місці, до нього є звернення, то це звичайно нормально”, – уточнив політик. 

Також Сергій Лабазюк додав, що цілком розуміє, чому вже назріло питання звільнення очільника міністерства фінансів: “Якщо він виконував вказівки МВФ на території нашої країни і вів себе емоційно на засіданнях Кабміну, то повинен розуміти, що є вертикаль і командна робота. І ще питання: чому пан Данилюк не приходив на засідання профільних комітетів, які мають пряме відношення до його міністерства, а ходили його заступники? Можливо він розумів, що у нього є конкретно одна-дві-три місії, які він виконував. Він не займався країною і він не займався фінансами”.

Теги: