Рейдери не залишаться без покарання - Сергій Лабазюк

5 Квітень, 2018 - 18:26

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа «Воля народу») констатував, що останнім часом рейдерство набирає обертів. Саме тому в парламенті вже зареєстровані інціативи на протидію цьому явищу.

«Рейдерство знищує бізнес. Унеможливлює залучення інвестицій. Нагадує 90-ті роки, коли банди грабували. А сьогодні рейдери нового покоління використовують прогалини у законодавстві і відбирають техніку, активи і, на жаль, життя. На їхньому боці часто опиняються силові структури. Вони забирають у людей бізнес, забирають те, чим люди харчують свої сім‘ї, над чим працювали роками», - заявив політик під час брифінгу.

«Станом на сьогодні у парламенті опрацьовується це питання - зареєстрований законопроект 8121, який має захистити бізнес від рейдерства. Але ми не стоїмо на місці, постійно напрацьовуються нові ініціативи, які обговорюються з громадськими організаціями, за участю всіх профільних міністерств для того, щоб остаточно врегулювати це питання. До речі, одна з таких ініціатив відбулася на моєму окрузі, де ми наперед обговорили, як запобігти проблемі. До того ж це сигнал рейдерам, що вони не залишаться без покарання», - зазначив він.

Теги: