Російська пропаганда може перейти із заборонених мереж у Фейсбук – Сергій Лабазюк

18 Травень, 2017 - 12:53

Перед прийняттям рішення стосовно заборони деяких соціальних мереж, потрібно було провести медійну роботу із суспільством. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

“Припускаю, що загроза може надходити з будь-якого боку, в тому числі і з вже заборонених соціальних мереж. Стверджувати, що це нам колосально допоможе у нинішній ситуації, не можу. Адже не виключаю, що російська пропаганда може перейти із заборонених мереж у Фейсбук”, – сказав він в ефірі телеканалу “112 Україна”.

На його думку, влада припустилася помилки, коли не підготувала людей до рішення, що й викликало обурення. “Чому така реакція? Тому, що із суспільством потрібно працювати: пояснити, що діємо в інтересах держави, логічність, показати факти, що нам це дасть, щоб СБУ довело, як соціальні мережі можуть вплинути на безпеку України. А чи потрібно нам пояснювати це рішення європейським партнерам? Я думаю, ні. Бо суспільство втомилося, що ми маємо щось доводити не своїм громадянам, а комусь там за межами”, – запевнив він.

Теги: